Kurníky pro drůbež Staré Město, kurník pro drůbež s výběhem Staré Město, kurník pro drůbež Staré MěstoKurníky pro drůbež Staré Město, kurník pro drůbež s výběhem Staré Město, kurník pro drůbež Staré Město Oblíbené

Kurníky pro drůbež Staré Město, kurník pro drůbež s výběhem Staré Město, kurník pro drůbež Staré Město
Prodej nezatepleného slepičího kurníku pro 10-12 slepic. Slepičí kurník je na vysokých nohách, kukaní a výběhem. Kurník je postaven z masivu, a je navržen tak, aby vydržel několik let. Velikost kurníku: 320cm délka x 140cm šířka x 190cm výška. Foto originál.

Prodej kurníku: Staré Město, část obce Staré Město, okres: Uherské Hradiště, PSČ: 686 01
Staré Město, část obce Staré Město, okres: Uherské Hradiště, PSČ: 686 03

Cena 21.000,-Kč, dovoz kamkoliv v čr cena dovozu 500,-Kč
Odkaz na www stránky: http://www.inzertnimedia.cz/dum-a-zahrada/813-kurnik-prodej-kurniky-na-prodej-slepici-kurnik-kurnik-pro-slepice-prodej-kurnik-pro-slepice-s-vybehem-kurnik-pro-drubez

Telefon:+420 606300606
E-mail:info@natopeni.cz

Podrobnosti

Poloha na mapě

přidat inzerát zdarma